840 111 310po-pá 8.00 - 18.00

Více informací

Více informací

Domácnosti

LAMA ENERGY už od roku 2007 garantuje domácnostem a malým podnikům levnější cenu plynu oproti dominantním dodavatelům pod značkou levnyplyn.cz.

Tuto cenu dokážeme garantovat díky tomu, že část dodávek plynu pokrýváme z vlastní těžby v České republice, nebo výhodnou koupí plynu na energetických burzách v období, kdy je plyn nejlevnější.

Reportáž ČT 24 o těžebních technologiích společnosti LAMA energy si můžete pustit  ZDE

Cena plynu

Ceníky se mohou měnit jednou za čtvrtletí na základě pohybu cen plynu na trhu. Již od roku 2007 je společnost LAMA energy levnější než největší (dominantní) dodavatelé v jednotlivých regionech a v počátku roku 2013 se nám podařilo cenu plynu stlačit až o 26% pod RWE. Aktuální ceníky naleznete v sekci ceníky.

Velkoodběr

U dodávek spadajících do této skupiny uplatňujeme individuální přístup, protože jedině tak dokážeme uspokojit potřeby širokého spektra odběratelů zemního plynu a elektřiny.

  • Máme přes 150 spokojených zákazníků v oblasti průmyslu a služeb, od nemocnic a městských úřadů až po teplárny a velké podniky.
  • Dokážeme vytvořit optimální nabídku šitou na míru energetickým potřebám Vaší společnost

Pokud máte zájem o kalkulaci na míru Vaší společnosti oslovte nás v sekci pro Velkoodběratele

Elektřina

LAMA ENERGY dodává od roku 2011 domácnostem a firmám elektřinu pod obchodní značkou levnyproud.cz. V segmentu domácností a maloodběru LAMA ENERGY garantuje cenu komodity vždy levněji, než je cena největšího dodavatele v regionu.

Phone Email Kontakt na Skype Prezentace na Facebooku Twitter presentation

Telefon: [+123] 123 123 123
Email: support@upgates.com