840 111 310po-pá 8.00 - 18.00

26. 08. 2013SOS dětské vesničky díky LAMA energy ušetří stovky tisíc korun na plynu a elektřině

SOS dětské vesničky díky LAMA energy ušetří stovky tisíc korun na plynu a elektřině

Nezisková organizace SOS dětské vesničky se v červenci 2013 stala odběratelem plynu a elektřiny od společnosti LAMA energy.

 

„Díky změně dodavatele ušetříme za rok přes 360 000 korun, které budeme moci již v příštím roce vynaložit na pokrytí pěti měsíčních nákladů naší služby pro rodiny, které se ocitly ve složité životní situaci a jsou ohroženy odebráním dítěte. LAMA energy se navíc rozhodla tuto částku navýšit o každoroční sponzorský dar ve výši 280 000 Kč. Peníze pomohou cca 50 dětem na Přerovsku.“ říká ředitel Sdružení SOS dětských vesniček, pan Ing. Petr Lužný.  Přispět mohou i zákazníci LAMA energy.

 

SOS dětské vesničky dlouhodobě provozují síť zařízení, kde mohou žít pěstouni společně s dětmi svěřenými jim do pěstounské péče. Tyto děti tak získávají šanci prožít dětství v náhradní rodině na místo v dětském domově. V letošním roce otevřelo Sdružení SOS dětských vesniček i nové programy a služby. Jedná se o zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc SOS Sluníčko v Karlových Varech a již zmíněnou sociální službuna Přerovsku.  „Jsme rádi, že dokážeme SOS dětským vesničkám ušetřit několik set tisíc korun na složenkách za plyn a elektřinu a doufáme, že i naši zákazníci budou chtít přispět na dobrou věc“, říká prokurista společnosti LAMA energy Pavel Stuchlík.

 

LAMA energy v rámci spolupráce se Sdružením SOS dětské vesničky bude totiž v průběhu tohoto roku oslovovat své zákazníky se sbírkou na činnost SOS vesniček. V rámci fakturace zákazníci obdrží informace o činnosti SOS vesniček a o tom, kam bude možné elektronicky nebo pomocí dárcovské DMS zaslat příspěvky. Možnosti jak podpořit láskyplný domov pro každé dítě jsou také uvedeny na webových stránkách SOS vesniček www.sos-vesnicky.cz/.

 

Tiskový servis LAMA energy a.s.

Phone Email Kontakt na Skype Prezentace na Facebooku Twitter presentation

Telefon: [+123] 123 123 123
Email: support@upgates.com