840 111 310po-pá 8.00 - 18.00

10. 10. 2013LAMA energy zlevňuje plyn před sezónou

LAMA energy zlevňuje plyn před sezónou

LAMA energy zlevňuje cenu za jednu odebranou MWh na částku 860 Kč. Pro porovnání, plyn od největšího dodavatele v ČR, společnosti RWE, v aktuálním ceníku dle tarifu Standard přijde domácnost na 994 Kč. Průměrná domácnost se spotřebou 32 MWh za rok tedy ušetří oproti RWE v průměru 7086 Kč. Nově LAMA energy zavádí levnější tarif PREMIUM i pro distribuční území Pražské Plynárenské. 
 
LAMA energy se tak opět zařadí mezi nejlevnější dodavatele v České republice. Skupina LAMA je také jedinou společností dodávající plyn a elektřinu, která zatím na podzim snížila ceny plynu.
 
Skupina LAMA bude ve čtvrtém kvartálu tohoto roku spouštět projekt virtuálního operátora LAMA MOBILE, který nabídne zákazníkům bezkonkurenční levné volání. Stávající zákazníci LAMA energy získají benefity, které vyplynou ze spojení dodavatele energií a virtuálního operátora: „Spuštění virtuálního operátora nám dává příležitost přinést do domácností další výhodnou službu.  Při startu LAMA MOBILE také představíme nový balík benefitů pro všechny naše stávající i nové zákazníky v segmentu dodávek plynu, elektřiny či volání,“ říká prokurista společnosti LAMA energy  ing. Pavel Stuchlík. 

Odkazy pro média:
Aktuální ceníky naleznete na www.levnyplyn.cz/cenik. Informace související se spuštěním nového virtuálního operátora budeme zveřejňovat na www.lamamobile.cz. Zde naleznete Galerii ilustrací pro média.
 
 
Tiskový servis LAMA energy a.s.
 
Kontaktní osoba: Andrej Čírtek, tel. 602 494 208, e-mail: cirtek@lamagroup.cz
 
 
O LAMA energy
LAMA energy a.s. je zkušený, tradiční a spolehlivý dodavatel zemního plynu, který působí na českém trhu již od jeho vzniku 1. 4. 2007, kdy došlo k liberalizaci odvětví. Elektřinu dodává zákazníkům od ledna 2012. LAMA energy zůstává jediným českým dodavatelem, který část plynu dodává z vlastních zdrojů na území ČR; plyn a ropu těží sesterská firma LAMA GAS & OIL z vrtů u Břeclavi. Zbytek dodávky tvoří komodita zakoupená na volném trhu. LAMA energy v současnosti dodává plyn na více než 30688 odběrných míst a elektřinu 25752 odběrných míst. LAMA energy je součást holdingu LAMA ENERGY GROUP.

O LAMA ENERGY GROUP
LAMA ENERGY GROUP je největším obchodníkem na českém trhu s těžkými topnými oleji a hnědouhelným generátorovým dehtem a druhý největší těžař ropy a plynu. Skupina zkoumá i podnikatelské možnosti v oblasti energetiky mimo svůj domovský region. V roce 2011 byla založena v Kanadě společnost PETROLAMA ENERGY CANADA Inc., která se zabývá nákupem a prodejem ropných produktů v Severní Americe. Konsolidovaný výnos skupiny LAMA přesáhl 7 miliard Kč, ukazatel EBITDA 700 mil. Kč (údaj za rok 2012). Většina zisku je reinvestována do rozvoje skupiny LAMA.

Phone Email Kontakt na Skype Prezentace na Facebooku Twitter presentation

Telefon: [+123] 123 123 123
Email: support@upgates.com